DEMONSTRACINIS BUTAS

ATVERKITE DURIS Į SAVO PIRMUOSIUS NAMUS!


Koks turi būti pirmasis būstas? Ar gali nedidelis butas būti patogus ir funkcionalus? Tokie klausimas kamuoja kiekvieną, kuris įsirenginėja savo namus. Ypač pirmuosius. Mūsų interjero dizainerių komanda pasiruošusi pademonstruoti, jog namai gali būti ypač jaukūs, modernūs, funkcionalūs, o net santykinai nedidelis būstas - erdvus. Tam svarbiausia ne biudžetas, o teisingi pasirinkimai: erdvių, apdailos medžiagų, įrangos. Jei planuojate apsigyventi „Jonučių namuose“, pasidalykite šiais maloniais rūpesčiais su mūsų specialistais - visus atsakymus apie buto įrengimą jie tikrai žino. 

Apžiūrėti įrengtą butą

SVETAINĖ


Čia po darbų norėsis prisėsti atsipūsti. Čia savaitgaliais leisite jaukius vakarus šnekučiuodamiesi prie žvakių šviesos. Čia Jūsų visada lauks patogi sofa, priimti bus pasiruošęs ryškus fotelis. Dar tilps staleliai, jei reikės — ir lentynos kelionėse įsigytiems suvenyrams, knygoms ar kitoms jaukioms smulkmenoms. Atsipalaiduokite. Čia Jūs visada laukiami.

MIEGAMASIS


Miegodami praleidžiame bemaž trečdalį savo gyvenimo, atgauname jėgas, todėl ši erdvė privalo būti funkcionali. Ar ji turi būti didelė? Nebūtinai: svarbu, kad joje vakarais būtų jauku skaityti knygą, o rytais — aušros brėkšmas padėtų sėkmingai pradėti dieną. Miegamojo akcentas — ne kas kita, o patogi ir minkšta lova. Galvokite tik apie tai. Saldžių sapnų.

VIRTUVĖ


Stengiatės virtuvėje praleisti kuo mažiau laiko? Puiku. Ji kompaktiška, todėl daugiau vietos lieka svetainės erdvei ir Jūsų fantazijai. Gaminti — Jūsų aistra? Nuostabu. Nedidelėje erdvėje įsikomponuoja visa maisto gaminimo „linija“: iš erdvaus šaldytuvo produktai keliauja į kriauklę, iš čia — ant ruošimo stalviršio, tada ant viryklės, kur keptuvėse ar puoduose tampa gardžiais bei kvapniais kulinariniais šedevrais. O tada — ant stalo, bon apétit!

VONIOS KAMBARYS


Tai viena iš namų malonumo oazių, todėl puiku, jei ji erdvi. Šioje erdvėje viskas tik prasideda ir priklauso nuo Jūsų: norite pastatomos ar kampinės vonios? Čia puikiai tlps vonia arba dušo patalpa, kabina, reikiama buitinė technika. Dar minkšti rankšluoščiai, žvakės, šampanas. Reikia lentynų, pakabų, papildomo veidrodžio ar paveikslo? Viskas Jūsų rankose — tereikia panorėti.

KORIDORIUS


Sveiki. Jūs grįžote į SAVO namus. Tebūnie tai pirmieji Jūsų namai, kuriuose prasideda naujas gyvenimas. Jūsų kelias į namus veda per koridorių. Čia pasitiksite į svečius užsukusį geriausią draugą ar draugę, mamą ar tėtį, iš čia apžvelgsite namus grįžę po dienos darbų. Erdvi spinta priglaus Jūsų drabužius ir batus, ten vietą ras krepšys, rankinė, kuprinė ar rankinukas. Sveiki atvykę!

Apžiūrėkite gyvai