PRIVALUMAI

HARMONINGO GYVENIMO SPALVOS JONUČIUOSE

01 PATRAUKLIAUSIA KAINA KAUNE PATRAUKLIAUSIA KAINA KAUNE

PATRAUKLIAUSIA KAINA KAUNE

„Jonučių namuose“ naujos statybos butų kainos prasideda vos nuo 36000 Eur. Už tai kasdien džiaugsitės ne tik kokybiškais namais, bet ir žaliuojančias obelų sodais su pailsėti kviečiančiais gultais, lauko treniruokliais rytinei mankštai, vaikų žaidimų erdvėmis saugiai ir laimingai Jūsų atžalų vaikystei bei patogiu parkavimu prie pat namų.

3,5 EURO PER DIENĄ - TIEK KAINUOJA JŪSŲ SVAJONĖ!
02 UŽDARA GYVENVIETĖ UŽDARA GYVENVIETĖ

UŽDARA GYVENVIETĖ

„Jonučių namuose” jausitės tarsi gyvendami nuosavame name. Čia Jūsų privatumą saugos vidinius kiemus stebinčios vaizdo kameros, o į teritoriją patekti galėsite tik Jūs - visą gyvenvietę juos tvora su nuotoliniu būdu valdomais automatiniais vartais.

Kad būtų ramu dėl kiemuose žaidžiančių vaikų saugumo, visoje vidinėje teritorijoje eismas bus ribotas - jokių automobilių ten, kur Jūs ar Jūsų vaikai leis savo laisvalaikį.

Ramybė, privatumas ir gera nuotaika - taip atrodys Jūsų gyvenimas „Jonučių namuose”.

RAMYBĖ GRĮŽUS NAMO.
03 LAISVALAIKIO ERDVĖS VISAI ŠEIMAI LAISVALAIKIO ERDVĖS VISAI ŠEIMAI

LAISVALAIKIO ERDVĖS VISAI ŠEIMAI

Vidinius kiemus puoš pavasarį baltais žiedais pražystančios obelys, kurių paunksmėje įrengsime gultus, kad nuo čia galėtumėte stebėti šalimais žaidžiančius savo vaikus. Žaidimų erdvėse vaikai praras laiko nuovoką, nes reikės išbandyti ir čiuožykles, supynes, karstykles, surengti šokinėjimo varžybas ant batutų bei pastatyti gražesnę nei vakar smėlio pilį. Vyresni vaikai po mokyklos skubės sulošti stalo teniso partiją, o vakare - į krepšinio arba futbolo aikštelę. Garantuojame, čia pasimankštinti po darbų susirinks ir suaugusieji, kurie sportą sausakimšame sporto klube su mielu noru iškeis į žaidimus gryname ore.

Jūsų geros savijautos rytais taip pat pasirūpinome - pasitikti saulę galėsite lengva mankšta ant lauko treniruoklių vos keli žingsniai nuo namų durų.

KOKYBIŠKAS POILSIS PRIE PAT NAMŲ.
04 EKONOMIŠKAS IŠLAIKYMAS EKONOMIŠKAS IŠLAIKYMAS

EKONOMIŠKAS IŠLAIKYMAS

„Jonučių namuose” bus įdiegti taupūs ir racionalūs sprendimai. Sandarus namų įrengimas ir autonominio dujinio šildymo sistema užtikrins žemas šildymo sąnaudos net ir šalčiausiu metų laiku.

Preliminariais duomenimis 1,5 k. buto šildymas kainuos apie 30 Eur/mėn., 2 k. - apie 38 Eur/mėn., 3 k. - apie 52 Eur/mėn.

ŠILTI NAMAI BE DIDELIŲ IŠLAIDŲ.
05 GYVENIMAS KAIP MIESTE GYVENIMAS KAIP MIESTE

GYVENIMAS KAIP MIESTE

„Jonučių namuose” Jus pažadins rytinės paukščių giesmės, o vakare atsipalaiduoti padės namus supančios gamtos ramybė. Prireikus miesto centrą pasieksite per 15 minučių automobiliu, o kelionė iki artimiausios maisto prekių parduotuvės truks vos 5 minutes. Gyvendami čia visuomet galėsite rinktis tarp ramių pasivaikščiojimų gamtoje netoli namų arba laiko leidimo šurnuliuojančiame Kauno senamiestyje.

Netoli Jūsų namų įrengta viešojo transporto stotelė – iki jos erdviu ir apšviestu šaligatviu nueisite vos per 5 minutes ir galėsite lengvai pasiekti visas reikalingas miesto vietas.

GERIAUSIAS MIESTO JUDESIO IR GAMTOS RAMYBĖS DERINYS.
06 MAŽAAUKŠTĖ STATYBA MAŽAAUKŠTĖ STATYBA

MAŽAAUKŠTĖ STATYBA

Gyvendami čia džiaugsitės privatumu ir erdve savo poreikiams. Gyvenvietėje bus pastatyti vos šeši keturių aukštų namai, o savo aukšte turėsite tik 3 arba 4 kaimynus. Nedidelis gyventojų skaičius užtikrins, kad grįžus namo visuomet rasite laisvą vietą savo automobiliui ir galėsite netrikdomai leisti laiką su šeima vidinėse žadimų aikštelėse.

Dėl didelių atstumų tarp namų Jūsų namuose bus visuomet šviesu. O leisdami vakarus privačiose terasose arba balkonuose, pasijusite tarsi gyvendami privačiame name.

APLINK JUS - NE DAUGIAU NEI 4 KAIMYNAI.
07 TERASOS IR BALKONAI TERASOS IR BALKONAI

TERASOS IR BALKONAI

Tik pramerkus akis, pradarote terasos duris, įkvepiate gryno oro ir basomis žengiate ant rasotos žolės. Taip prasideda Jūsų rytas - su bundančios gamtos garsais ir gryname ore dar skanesniu kavos puodeliu.

Kad kiekvieno iš Jūsų rytai būtų tobuli, visi „Jonučių namų” butai turės privačias terasas arba balkonus, kurių didžiausi sieks net 13 kv.m. Visa tai - dar kokybiškesniam Jūsų gyvenimui.

GRYNO ORO GURKŠNIS KASDIEN.

KONTAKTAI

GRETA VASILENKAITĖ

GRETA
VASILENKAITĖ
+370 654 41396
greta@citus.lt

GERDA KRIŠTOPAITYTĖ

GERDA
KRIŠTOPAITYTĖ


+370 638 96603
gerda@citus.lt

KAIP NUVYKTI

TEIRAUTIS KAINOS